Celkem v bazaru 85358 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2775 nových .

Hledáme obchodní partnery - nový projekt - Jablonec nad Nisou

Hledáme obchodní partnery - nový projekt video nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.02.2017Zobrazeno: 1824× / 208× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: v textu
Telefon: 773 919 982
Lokalita: Jablonec nad Nisou (okr. Jablonec nad Nisou)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Hledáme obchodní partnery - nový projekt. Společnost ICE’N’GO! CZ, s. r. o. hledá obchodní partnery pro nový projekt.

CO: ICE’N’GO! je unikátní dezert, kterému lidé rádi přezdívají ,, kuličková zmrzlina" nebo také nejstudenější dezert na světě (podává se až při - 35°C). ICE’N’GO! neobsahuje umělé konzervanty, barviva ani aromata. Neobsahuje ani ztužený rostlinný tuk či palmový olej. Je bohaté na vápník.

KDE: V rámci rozšiřování stávající prodejní sítě, která se stává z pevných stánků na zajímavých místech (ZOO, DinoParky, zábavní centra, turistické lokality atd) chceme vybudovat pojízdná prodejní místa, která budou zajišťovat prodej tohoto speciálního dezertu na jednorázových akcích - jednat se může o dětské dny, sportovní akce, koncerty, městské slavnosti, festivaly atp. Partner od nás získává lokální exklusivitu pro konkrétní regiony ČR. Partnerovi dále pomůžeme zajistit účast i na dalších akcích, s jejichž pořadateli spolupracujeme, nebo na akcích, které jsou poptávány přímo na naší centrále.

KDO: Na partnera tohoto projektu, který od nás získá lokální exklusivitu pro daný region, pořádáme výběrové řízení. Hledáme nadšence jako jsme my :) - s radostí z práce, vysoké kvality produktu a budování této unikátní značky oblíbené v celé Evropě.

JAK: Naše centrála Vám pomůže zajistit technické vybavení prodejního místa, dodávky produktu i příslušenství potřebné k jeho prodeji. Součástí spolupráce je také rozsáhlé školení na náklady naší centrály. V rámci toho od nás partner obdrží know how, zpracované hygienické dokumentace, inovace i zkušenosti z našich dalších prodejních míst – českých i zahraničních. Partnerovi pomůžeme také s marketingovou propagací.

KOLIK: Výše investice záleží na konkrétním vybavení prodejního místa, které s partnery budeme řešit individuálně. Nebráníme se možnosti rozšíření sortimentu prodejního místa o další produkty (např. káva).

Zaujal vás tento projekt a chcete se zúčastnit výběrového řízení? Zavolejte nám na tel. číslo 773 919 982 nebo napište na jan. slechta@icengo. cz, rádi Vám předáme bližší informace. Telefon: 773919982

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

46601 Jablonec nad Nisou , okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj