Celkem v bazaru 82434 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2856 nových .

Zpracování účetnictví - nabídka, poptávka

účetnictví - inzeráty, inzerce - zpracování účetnictví, zpracování a vedení daňové evidence

Zobrazuji inzeráty 1 – 11 z 11 inzerátů Cena

daňová evidence Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Nabízím zpracování daňové evidence, čtvrtletní i měsíční plátce DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, mzdy a ostatní administrativa. První kontakt pouze mailem gabrielami@email.cz

Nabídka z 04.04. 04:23   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 22.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Účetnictví, daně, mzdy Přidat mezi oblíbené

dohodou

Kompletní zpracování účetnictví pro fyzické i právnické osoby, zpracování daňové evidence, mzdy, personalistika, zpracování účetní závěrky a daňových přiznání. Nízké ceny, dohoda jistá!

Nabídka z 14.03. 13:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 01.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

DANĚ-ÚČETNICTVÍ-MZDY OLOMOUC Přidat mezi oblíbené

dohodou

DANĚ-ÚČETNICTVÍ-MZDY OLOMOUC ÚČETNÍ FIRMA NABÍZÍ KOMPLETNÍ EKONOMICKÝ SERVIS,VEDENÍ ÚČETNICTVÍ, DAŇOVÉ EVIDENCE, ZPRACOVÁNÍ MEZD A MZDOVÉ AGENDY, VEŠKERÁ DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ. FIRMA JE POJIŠTĚNA A SPOLUPRACUJE S DAŇOVÝM PORADCEM. WWW.NEKOOLOMOUC.CZ

Nabídka z 06.03. 11:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 24.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledám účetní na vedení daňové evidence Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledám účetní pro vedení DE OSVČ, čtvrtl. plátce DPH. Jen cca 50-100 vyd. faktur / rok, 1 účet v CZ měně, auto soukromé, bez zaměstnanců, sklad vedu sám, dat. schránka. Podmínkou je spolehlivost, přijatelná lidová cena, paušální platba. Dlouhodobě, podnikám již 20 let, obor elektro prodej / služby. Doklady předávám včas, řádný klient. Děkuji za nabídku.

Poptávka z 20.02. 20:41   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 10.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nabídka vedení účetnictví Přidat mezi oblíbené

dohodou

Nabízím vedení a zpracování účetnictví fyzickým i právnickým osobám včetně DPH, souhrnného a kontrolního hlášení, EET, zpracování mezd. Vypracování všech daňových přiznání včetně zastupování na úřadech. Praxe v oboru 25 let.

Nabídka z 20.02. 19:06   Lokalita: Valašské Meziříčí   Bude aktivní do 10.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nabízíme vedení externího účetnictví Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Z důvodu rozšíření kapacit přijímáme nové klienty pro profesionální vedení firemního účetnictví a daňové evidence. Nabízíme kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy. Zpracování DPH včetně kontrolního hlášení, komplexní zpracování mezd, komunikaci s úřady.

Nabídka z 30.01. 02:38   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 19.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ÚČETNICTVÍ, DANĚ.. ZAVEDENÁ ÚČETNÍ Přidat mezi oblíbené

v textu

ÚČETNICTVÍ, DANĚ.. ZAVEDENÁ ÚČETNÍ FIRMA NABÍZÍ KOMPLETNÍ EKONOMICKÝ SERVIS, VEDENÍ ÚČETNICTVÍ, DAŇOVÉ EVIDENCE, ZPRACOVÁNÍ MEZD, VEŠKERÁ DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ,POMOC SE ZAVEDENÍM EET. FIRMA JE POJIŠTĚNA A SPOLUPRACUJE S DAŇOVÝM PORADCEM. CENY LIDOVÉ. E-MAIL: dane2016@post.cz.

Nabídka z 22.12. 12:58   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Buďte v klidu, spolupracujete s AZA účetnictví Přidat mezi oblíbené

dohodou

Buďte v klidu, spolupracujete s AZA účetnictví Nevíte, jak vyplnit daňové přiznání? Či hledáte účetní firmu pro svou společnost? Pak kontaktujte AZA účetnictví s.r.o.! Tato společnost se pohybuje na tuzemském trhu již více než dvacet let a má spoustu zkušeností v oboru účetnictví. Služby jako je vedení účetnictví, daňové poradenství Praha, daňová evidence Praha nebo účetní poradenství Praha jsou poskytovány profesionálně a odborně a to díky externí spolupráci se šikovnými daňovými poradci a auditory. AZA účetnictví Praha vám rovněž provede zpracování mezd či vypočítá daň z příjmu…

Nabídka z 19.12. 13:55   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 08.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

nabídka účetních prací Přidat mezi oblíbené

dohodou

Nabízím zpracování účetnictví, daňové evidence, kontrolních hlášení, mezd, statistických výkazů, zastupování a kontakt s úřady, zpracování veškerých daňových přiznání. Nabídka platí pro Olomoucký, JIhomoravský a Moravskoslezský kraj.

Nabídka z 15.12. 19:21   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 04.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zpracování účetnictví, daňové řešení Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Zpracování účetnictví, daňové řešení Nabízíme komplexní účetní, ekonomické a daňové řešení pro vaši firmu. Zpracování účetnictví, všech druhů daní právnických a fyzických osob, neziskových organizací a spolků (občanská sdružení). Vypracování reorganizačního plánu firmy, příprava pro insolvenční řízení. Řešení firemního controllingu. Kontakt: L. Slabíková.

Nabídka z 15.12. 12:57   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 04.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Účetnictví Olomouc Přidat mezi oblíbené

dohodou

Nabízím vedení i zpracování účetnictví zpětně fyzickým i právnickým osobám dle platných účetních předpisů. (DPH, mzdová a personáln agenda, zpracování všech výkazů a daňových přiznání). Cena dohodou.

Nabídka z 12.12. 19:50   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 01.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit